Kontrola prędkości miała miejsce około godz. 13 w miejscowości Żurawiec (gm. Markusy). Policjanci zmierzyli prędkość 29-letniemu kierowcy vw golfa. Okazało się, że na odcinku z ograniczeniem do 40 km/h jechał 97. Tym samym przekroczył prędkość o 57 km/h. Mężczyzna nie tłumaczył dlaczego jechał tak szybko. Przyjął mandat w wysokości 500 zł i otrzymał 10 punktów karnych. W świetle nowych przepisów stracił również prawo jazdy na okres trzech miesięcy.
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter