16
18.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"który w świetle nowych przepisów przekroczył prędkość o 57 km/h" błąd stylistyczny, tylko w świetle nowych przepisów przekroczył prędkość? czy w świetle nowych przepisów za przekroczenie prędkości jest bardziej dolegliwa kara? :)))
tyleświatła (2015.05.18)

info

1  
  0
Jest to niekonstytucyjne, 3 formy represji za jedno wykroczenie, punkty, mandat, odebranie prawa jazdy, RPO powinien się tym zająć.
Fdsa (2015.05.19)

info

3  
  0
jechałem przez kilka województw i nagle wszędzie jest policja. to nie przypadek że wylegli, ale jak widać rozkaz do pr zagrywki. do zabierania praw jazdy obywatelom się nagle spieszą, ale ustawiać radary i być prewencyjnie na ulicach to jakoś nie było sił i chęci. czyli już widać z tego cel i przyczynę. wzmóc terror na początku, a gdy się wszyscy przestraszą, znów ich nie będzie. jak znam życie, jedynym skutkiem działania tego państwa będzie masowa sprzedaż cb radia.
(2015.05.19)

info

5  
  0
sam musi je potem dostarczyć bo z abrak uprawnien laweta i nastepne 500 zł
(2015.05.19)
Policja wykorzystuje złe oznakowanie naszych dróg w tym miejscu ograniczenie do 40 na h obowiązuje na odcinku między szkołą a osiedlem byłego zakładu rolnego ok 100 m a że ktoś ukradł znak odwołujący jadąc w stronę Elbląga to psy stają pod sklepem i mierzą ok 2 km od 40stu a nie 50ciu parodia i dziadostwo.
(2015.05.20)

info

2  
  1
Nasz kraj to chore, gnijące państwo, same zakazy, mandaty, podatki, praca niewolnicza za 1200 tyranie w soboty niedziele a najlepiej na okrągło. To jest właśnie państwo "prawa" - bezprawie arogancja, pycha i chamstwo naszej władzy nie ma granic. Mam tylko jedno pytanie czy imunitety też zabierają za przekroczenie prędkości - jeżeli tak to zgadzam się z nowymi zmianami kodeksu. W państwie prawa prawo powinno być przestrzegane przez wszystkich obywateli. Jak do tej pory to ELITĘ stać na wszystko a zwykłego OBYWATELA tylko gnębią mandatem albo podatkiem. W naszym kraju żyje się GORZEJ JAK ZA KOMUNY!!!!! !!!!! Odnośnie oznakowania drogi z ELBLĄGA przez Raczki, Tropy, Zurawiec, Krzewsk do Markus lub w przeciwnym kierunku - TO PORAŻKA I PARODIA. Jak może być teren zabudowany skoro po obu stronach drogi są same pola lub łąki, ALE TAKI ABSURDY TO TYLKO MOŻNA ZNALEZĆ W POLSCE. Jednym słowem należy napisać pismo do Gminy lub zarządcy dróg aby naprawili swój BUBEL.
obyw. (2015.05.20)

info

1  
  0