UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To albo zabierać prawo jazdy albo pkt. i mandat, czemu za jedno wykroczenie jest kara potrójna?? Ja tak nie jeżdżę, ale jeśli by mi sie przytrafiło oddałbym prawko jazdy ale mandaty bym nie przyjął.
okoniowaty