UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To albo zabierać prawo jazdy albo pkt. i mandat, czemu za jedno wykroczenie jest kara potrójna?? Ja tak nie jeżdżę, ale jeśli by mi sie przytrafiło oddałbym prawko jazdy ale mandaty bym nie przyjął.

okoniowaty

Anuluj