Wybrany wątek opinii

A po co dawał prawko, nie mam, zapomniałem i co wtedy?
lkjhgf (2015.05.18)
sam musi je potem dostarczyć bo z abrak uprawnien laweta i nastepne 500 zł
(2015.05.19)
Powrót do komentarzy