Potrącił rowerzystkę, miał ponad dwa promile

6
29.05.2017
Potrącił rowerzystkę, miał ponad dwa promile
40-letni Jarosław O., który potrącił samochodem 17-letnią rowerzystkę trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna miał 2,14 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez policjantów niedługo po zdarzeniu. Niedługo… ponieważ zaraz po, odjechał z miejsca wypadku.
Sytuacja miała miejsce w sobotę w Młynarach przy ul. 1-go Maja. Tam 40-letni mężczyzna kierując fiatem seicento zjechał na przeciwległy pas ruchu i potrącił jadącą nim 17-letnią rowerzystkę. Mężczyzna odjechał z miejsca wypadku jednak nie uniknął odpowiedzialności. Niedługo po zdarzeniu został zatrzymany przez wezwany na miejsce policyjny patrol. Policjanci sprawdzili również jego trzeźwość. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i w takim stanie kierował autem. 17-letnia rowerzystka została przewieziona karetką do elbląskiego szpitala. 40-latek również pojechał w tym samym kierunku tylko policyjnym radiowozem. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Będzie teraz odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Rozliczyć pijaka jak za usiłowanie zabójstwa. Co za baran. ..
Wrrr (2017.05.29)

info

8  
  1
poslac mu kulke w tyl czaszki i do piachu bydlaka. czekam az PIS wprowadzi kare smierci dla pijanych kierowcow. chetnie podejme sie pracy kata
turban (2017.05.29)

info

7  
  2
Skąd wiadomo, że był pijany skoro zatrzymano go jakiś czas po wypadku. Czy rowerzystka przestrzegała zasad ruchu, niepełnoletnia i sama poruszała się po ulicy? Sprawa gruby, o nićmi szyta. Policja nie powinna go aresztować, powinien domagać sie odszkodowania również od rodziców niepełnoletniej.
kierowca123 (2017.05.29)
@kierowca123 - Wiem, że moje pytanie może być bardzo okrutne dla pokrzywdzonej i może nie na miejscu, ale żeby podjąć właściwy, sprawiedliwy osąd, to czy nie należałoby zbadać siedemnastolatki ( przecież ! ) na zawartość alkoholu i narkotyków?
(2017.05.29)
Na wiochach tak jeżdżą i naprawdę strach jest jeździć rowerem czy też idąc pieszo, a do tego najczęściej wieśniaki jadą na pełnym gazie w sensie jazdy jak i jeżeli chodzi o spożycie alkoholu.
(2017.05.30)

info

1  
  3
turban chyba z twoim turbanem cos nie halo fakt ze powinni ostrzej karac ale odrazu KS-a lecz sie facet
nocomentage (2017.05.31)

info

0  
  0