UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wiochach tak jeżdżą i naprawdę strach jest jeździć rowerem czy też idąc pieszo, a do tego najczęściej wieśniaki jadą na pełnym gazie w sensie jazdy jak i jeżeli chodzi o spożycie alkoholu.
Na wiochach tak jeżdżą i naprawdę strach jest jeździć rowerem czy też idąc pieszo, a do tego najczęściej wieśniaki jadą na pełnym gazie w sensie jazdy jak i jeżeli chodzi o spożycie alkoholu.