UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

poslac mu kulke w tyl czaszki i do piachu bydlaka. czekam az PIS wprowadzi kare smierci dla pijanych kierowcow. chetnie podejme sie pracy kata

turban

Anuluj