UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kierowca123 - Wiem, że moje pytanie może być bardzo okrutne dla pokrzywdzonej i może nie na miejscu, ale żeby podjąć właściwy, sprawiedliwy osąd, to czy nie należałoby zbadać siedemnastolatki ( przecież ! ) na zawartość alkoholu i narkotyków?


Anuluj