UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skąd wiadomo, że był pijany skoro zatrzymano go jakiś czas po wypadku. Czy rowerzystka przestrzegała zasad ruchu, niepełnoletnia i sama poruszała się po ulicy? Sprawa gruby, o nićmi szyta. Policja nie powinna go aresztować, powinien domagać sie odszkodowania również od rodziców niepełnoletniej.

kierowca123