UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skąd wiadomo, że był pijany skoro zatrzymano go jakiś czas po wypadku. Czy rowerzystka przestrzegała zasad ruchu, niepełnoletnia i sama poruszała się po ulicy? Sprawa gruby, o nićmi szyta. Policja nie powinna go aresztować, powinien domagać sie odszkodowania również od rodziców niepełnoletniej.

kierowca123

Anuluj