Podrzucił opony pod samym okiem kamery

18
07.06.2019
Podrzucił opony pod samym okiem kamery
fot. Straż Miejska
Dziś (7 czerwca) do dyżurnego straży miejskiej wpłynęło zgłoszenie o podrzuceniu opon w okolicy jednego z supermarketów. Pracownik ochrony poinformował strażników, że ok. godz. 8 mężczyzna podjechał samochodem i zostawił przy ścianie budynku jednego ze sklepów dwie zużyte opony.
Całe zdarzenie zostało nagrane i zabezpieczone przez monitoring obiektu oraz przekazane straży miejskiej. Strażnicy ustalili już właściciela pojazdu, który w nieodpowiedni sposób pozbył się opon. W tej sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.
   
Karolina Wiercińska, Straż Miejska w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czemu się dziwić, janusze z passata zawsze znajdą nowatorskie rozwiązanie.
(2019.06.07)

info

29  
  1
pastuch, różowa koszula i wszystko jasne. za chwilę w kolejce do kasy będzie stał z Żubrem w łapie. ..
(2019.06.07)

info

18  
  0
Niektórym idzie już totalnie na pały !!! Trzeba być kompletnym deb. lem, żeby zrobić coś takiego. Coraz gorzej w tym kraju i w TV mówią jak w tym kraju jest bezpiecznie i jaką to świetną mamy Policje. Nagrody medale itp. a życie pokazuje nam zupełnie inny obraz. Nie ma ten komentarz nic z aktualną polityką, chodzi tylko o sam fakt.
(2019.06.07)
Każdy mieszkaniec Elbląga może zostawić stare opony ZUO - za darmo! Chyba 1 komplet raz na rok. ..
Braksił (2019.06.07)

info

7  
  0
kamer jest tyle że któraś na pewno cię nagra
głąb (2019.06.07)

info

3  
  1
Życie właśnie nam pokazało że już namierzyli tak że nie rozumiem twojego komentarza.
bynio199 (2019.06.07)
Trzeba go wypatrywać na elblągu, żeby zobaczyć jak wygląda.
Masa1 (2019.06.08)

info

3  
  0
@bynio199 - Na drogach tyle popaprańców szalejących i jakoś nie namierzają lub zbyt mało namierzają. Coraz więcej jeżdżących tzw. " szlifierek" na pełnym gazie i na jednym często kole, dziesiątki zgłoszeń na jeżdżących i przekraczających kierowców prędkości na odcinkach, gdzie występują ograniczenia. Cała masa zgłoszeń, że w podelbląskich miejscowościach obywają się wyścigi quadów, motocykli i oczywiście mistrzowie kierownicy pojazdów osobowych. Lata lecą a nic się nie zmienia mimo zgłoszeń. Jakoś Policja nie namierza i nie rozwiązuje tych problemów i ja także nie rozumiem twojego komentarza.
o-zgrozo (2019.06.08)
Nie mógł do rowu wyrzucić tylko lokal komuś zanieczyszcza?
LoLla (2019.06.08)
@LoLla - Ty masz wszystkich w domu??? Do rowu to może ciebie trzeba by było wyrzucić !
(2019.06.08)