UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@bynio199 - Na drogach tyle popaprańców szalejących i jakoś nie namierzają lub zbyt mało namierzają. Coraz więcej jeżdżących tzw. " szlifierek" na pełnym gazie i na jednym często kole, dziesiątki zgłoszeń na jeżdżących i przekraczających kierowców prędkości na odcinkach, gdzie występują ograniczenia. Cała masa zgłoszeń, że w podelbląskich miejscowościach obywają się wyścigi quadów, motocykli i oczywiście mistrzowie kierownicy pojazdów osobowych. Lata lecą a nic się nie zmienia mimo zgłoszeń. Jakoś Policja nie namierza i nie rozwiązuje tych problemów i ja także nie rozumiem twojego komentarza.
o-zgrozo