Wybrany wątek opinii

Niektórym idzie już totalnie na pały !!! Trzeba być kompletnym deb. lem, żeby zrobić coś takiego. Coraz gorzej w tym kraju i w TV mówią jak w tym kraju jest bezpiecznie i jaką to świetną mamy Policje. Nagrody medale itp. a życie pokazuje nam zupełnie inny obraz. Nie ma ten komentarz nic z aktualną polityką, chodzi tylko o sam fakt.
(2019.06.07)
Życie właśnie nam pokazało że już namierzyli tak że nie rozumiem twojego komentarza.
bynio199 (2019.06.07)
@bynio199 - Na drogach tyle popaprańców szalejących i jakoś nie namierzają lub zbyt mało namierzają. Coraz więcej jeżdżących tzw. " szlifierek" na pełnym gazie i na jednym często kole, dziesiątki zgłoszeń na jeżdżących i przekraczających kierowców prędkości na odcinkach, gdzie występują ograniczenia. Cała masa zgłoszeń, że w podelbląskich miejscowościach obywają się wyścigi quadów, motocykli i oczywiście mistrzowie kierownicy pojazdów osobowych. Lata lecą a nic się nie zmienia mimo zgłoszeń. Jakoś Policja nie namierza i nie rozwiązuje tych problemów i ja także nie rozumiem twojego komentarza.
o-zgrozo (2019.06.08)
@o-zgrozo - @o-zgrozo, ale w tym momencie odnosimy się do tego artykułu;)
bynio199 (2019.06.08)
@bynio199 - W tym momencie odnosząc się do artykułu zwrócę uwagę na totalne poczucie bezkarności oraz bezczelności tego tam na zdjęciu. Skąd tyle odwagi u tego głupka? Jak myślisz? Czyżby było przyczyną, że zostanie złapany i ukarany? Chyba nie, jak sądzisz?
(2019.06.08)
Powrót do komentarzy