UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niektórym idzie już totalnie na pały !!! Trzeba być kompletnym deb. lem, żeby zrobić coś takiego. Coraz gorzej w tym kraju i w TV mówią jak w tym kraju jest bezpiecznie i jaką to świetną mamy Policje. Nagrody medale itp. a życie pokazuje nam zupełnie inny obraz. Nie ma ten komentarz nic z aktualną polityką, chodzi tylko o sam fakt.