UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niektórym idzie już totalnie na pały !!! Trzeba być kompletnym deb. lem, żeby zrobić coś takiego. Coraz gorzej w tym kraju i w TV mówią jak w tym kraju jest bezpiecznie i jaką to świetną mamy Policje. Nagrody medale itp. a życie pokazuje nam zupełnie inny obraz. Nie ma ten komentarz nic z aktualną polityką, chodzi tylko o sam fakt.


Anuluj