A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@LoLla - 500+ już wzięte?
Zawsze się znajdą prostaczkowie których można złapać na byle prowokację, oj 500+ wzięte? oj yntelygencja :)))))
@LoLIa - tylko potrafisz prowokować, jak już 500+ wzięte?
@o-zgrozo - @o-zgrozo, ale w tym momencie odnosimy się do tego artykułu;)
Dobrze że do lasu nie wyniósł
@bynio199 - W tym momencie odnosząc się do artykułu zwrócę uwagę na totalne poczucie bezkarności oraz bezczelności tego tam na zdjęciu. Skąd tyle odwagi u tego głupka? Jak myślisz? Czyżby było przyczyną, że zostanie złapany i ukarany? Chyba nie, jak sądzisz?
Nie ma to jak kobieta z poczuciem humoru, pozdrawiam
@Cześć - Do czego to przypiąć??? Pozdrawiam