Wybrany wątek opinii
Gdyby nie scigali to nic by sie nie stalo.
Do moderacji
Odpowiedz
9
38
Gdyby się zatrzymali do kontroli to by ich nie ścigali, a teraz ten co siedział za kierownicą odpowie za to przed sądem. I mam nadzieje że dostanie zasłużoną karę, szczęście że nikogo nie zabili gamonie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0