Wybrany wątek opinii

Swoją drogą jakie to potrącenie skoro nic się rowerzyście nie stało ? Wyczuwam tu parcie na szkło. Może tych co to opisali zapiszcie do tańca z gwiazdami albo do innego show z SMSami.
(2016.04.05)
Taniec z gwiazdami to powinni zrobic temu gnojowi. Mieszkam niedaleko i mój syn się bawi na osiedlu. Przecież mógł rozjechać dziecko.
cichy1234 (2016.04.05)
Powrót do komentarzy