UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taniec z gwiazdami to powinni zrobic temu gnojowi. Mieszkam niedaleko i mój syn się bawi na osiedlu. Przecież mógł rozjechać dziecko.
cichy1234
Taniec z gwiazdami to powinni zrobic temu gnojowi. Mieszkam niedaleko i mój syn się bawi na osiedlu. Przecież mógł rozjechać dziecko.
cichy1234