UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Swoją drogą jakie to potrącenie skoro nic się rowerzyście nie stało ? Wyczuwam tu parcie na szkło. Może tych co to opisali zapiszcie do tańca z gwiazdami albo do innego show z SMSami.
Swoją drogą jakie to potrącenie skoro nic się rowerzyście nie stało ? Wyczuwam tu parcie na szkło. Może tych co to opisali zapiszcie do tańca z gwiazdami albo do innego show z SMSami.