Po piwie kierował motorowerem

6
25.09.2017
Po piwie kierował motorowerem
fot. Straż Graniczna
23 września w godzinach wieczornych patrol SG w pobliżu miejscowości Gronowo zatrzymał do kontroli drogowej motorower na braniewskich numerach rejestracyjnych, którego kierowcą był 21-latek. Funkcjonariusze podczas rozmowy z mężczyzną wyczuli woń alkoholu.
Ponadto w schowku pojazdu zauważyli niepełną butelkę piwa. Mężczyzna przyznał się, że w pobliskim lesie wypił jedno piwo, a drugie zostawił sobie na drogę. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy Straży Granicznej. Mieszkaniec gminy Braniewo miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W trakcie kontroli drogowej, okazało się również, że użytkownik ruchu drogowego nie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz polisy OC. Kierowca motoroweru swoją podróż zakończył wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie.
   
por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

a takie wycieruchy krzakowe jak na foto mogą badać alkomatem bez policjanta ?
(2017.09.25)

info

3  
  1
Zawsze mnie zastanawia czego oni wypatrują lornetką gdy patrzą na pojazd który jedzie w ich kierunku i za chwilę będzie na wyciągnięcie ręki. A najgorsze jest to że czepiają się własnych obywateli a przed Ruskami mają pełne gacie ze strachu.
(2017.09.25)
1,5 promyla po dwóch piwach hehe
szimurina (2017.09.26)

info

0  
  0
Właśnie dlatego mają lornetki, bo z daleka nie widzą rejestracji. Jak jedzie na polskich to KIPISZ, a jak na ruskich to w ''długą'' w krzaki. .. .. albo go nie widzą. .. .(bo nie chcą widzieć)
(2017.09.26)
To jest tragedia Polski i Polaków, że TCHÓRZLIWI ludzie w służbach jak ta w tych krzakach uprzykrzają życie tylko POLAKOM, boją się zatrzymać kogokolwiek innego, wstyd, poszliście tam tylko dla łatwych pieniędzy ??
(2017.09.26)

info

1  
  0
Lapac pijakow, dorosle dzieci kuffa zagrozenie zycia ich i innych, pijaki przebrzydle ile ludzi zabili. 1,5 promila i dwa piwa ha, ha.
krk (2017.09.26)

info

0  
  0