UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze mnie zastanawia czego oni wypatrują lornetką gdy patrzą na pojazd który jedzie w ich kierunku i za chwilę będzie na wyciągnięcie ręki. A najgorsze jest to że czepiają się własnych obywateli a przed Ruskami mają pełne gacie ze strachu.