UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zawsze mnie zastanawia czego oni wypatrują lornetką gdy patrzą na pojazd który jedzie w ich kierunku i za chwilę będzie na wyciągnięcie ręki. A najgorsze jest to że czepiają się własnych obywateli a przed Ruskami mają pełne gacie ze strachu.