UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie dlatego mają lornetki, bo z daleka nie widzą rejestracji. Jak jedzie na polskich to KIPISZ, a jak na ruskich to w ''długą'' w krzaki. .. .. albo go nie widzą. .. .(bo nie chcą widzieć)
Właśnie dlatego mają lornetki, bo z daleka nie widzą rejestracji. Jak jedzie na polskich to KIPISZ, a jak na ruskich to w ''długą'' w krzaki. .. .. albo go nie widzą. .. .(bo nie chcą widzieć)