UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie dlatego mają lornetki, bo z daleka nie widzą rejestracji. Jak jedzie na polskich to KIPISZ, a jak na ruskich to w ''długą'' w krzaki. .. .. albo go nie widzą. .. .(bo nie chcą widzieć)


Anuluj