UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest tragedia Polski i Polaków, że TCHÓRZLIWI ludzie w służbach jak ta w tych krzakach uprzykrzają życie tylko POLAKOM, boją się zatrzymać kogokolwiek innego, wstyd, poszliście tam tylko dla łatwych pieniędzy ??


Anuluj