UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest tragedia Polski i Polaków, że TCHÓRZLIWI ludzie w służbach jak ta w tych krzakach uprzykrzają życie tylko POLAKOM, boją się zatrzymać kogokolwiek innego, wstyd, poszliście tam tylko dla łatwych pieniędzy ??