UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest tragedia Polski i Polaków, że TCHÓRZLIWI ludzie w służbach jak ta w tych krzakach uprzykrzają życie tylko POLAKOM, boją się zatrzymać kogokolwiek innego, wstyd, poszliście tam tylko dla łatwych pieniędzy ??