Pijany wybrał się skuterem na przejażdżkę

21
11.07.2019
Pijany wybrał się skuterem na przejażdżkę
(fot. nadesłana)
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali 25-latka. Kierujący skuterem miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Wczoraj (10 lipca) tuż po godzinie 20 patrol SG zatrzymał do kontroli drogowej mieszkańca gminy Lelkowo wraz z pasażerem. Mężczyzna po spożyciu alkoholu, zabrał kolegę na skuter i wyruszyli na przejażdżkę po okolicy. Kierujący jednośladem poruszał się całą szerokością drogi. W trakcie kontroli funkcjonariusze Straży Granicznej wyczuli woń alkoholu od 25-latka. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał ponad 3 promile.
   Przejażdżka zakończyła się wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie.
   
   
kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy W-MOSG

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mirka przypominam - "Straż Graniczna jest jednolitą, umundurowaną i uzbrojoną formacją przeznaczoną do ochrony granicy państwowej, kontroli ruchu granicznego oraz zapobiegania i przeciwdziałania nielegalnej migracji. " Więc niech się wezmą do swojej roboty.
(2019.07.11)

info

4  
  0
Jestem za. Szczególnie jeden taki straznik teksau z Elblaga, taki bladasz szuka ch. .. .ja do d. .. .py i gania wszystkich mysląc ze pracuje w drogówce. Jak cię już złapie na czyms to potrafi zawrócić za toba na ręcznym jak cie zobaczy. Raz idiota zajechał mi w nocy centralnie drogę na wylocie ze starego pola a jechałem załadowanym busem. Szkoda że z giwerą nie wyskoczył. Proponuję Panie Chuck Noris łapać kontrabandę
(2019.07.11)

info

1  
  0
Na wsiach mają się dobrze, robią co chcą, dobrze, że mamy straż graniczną, bo na Policję to już w ogóle nie można liczyć !
(2019.07.12)

info

1  
  0
Ruskie wycieli połacie lasu przy granicy żeby czołgi i sprzęt ciężki wszedł w Polskę jak w masło a oni za skuterami się uganiają. Ciekawe czy przed SPECNAZem też będą strugać ważniaka bo podejrzewam że na samą myśl już w gaciach gęsta, brązowa maź płynie.
(2019.07.12)
Do Gościa powyżej - Mężczyzna po spożyciu alkoholu, zabrał kolegę na skuter - Czy to coś ci mówi ????? Nie bądź taki mądry jak w rzeczywistości jesteś !!!!!
(2019.07.12)
natomiast ty mądrością nie grzeszysz i musisz z tym żyć
(2019.07.12)

info

2  
  0
od tego jest policja, ciekawe czy ruskich żołnierzy przywitają alkomatem ?
(2019.07.12)

info

2  
  0
Do mądrego przemówisz a do głupiego niestety nie, i tak jest w twoim przypadku. Pozdrawiam
(2019.07.12)

info

0  
  1
Jeżdżących pijaków trzeba tępić i obojętne jest to, czy to będzie straż graniczna czy też policja a nawet zwykły przygodny obywatel. Bezwzględnie eliminować takich z dróg i tyle !!!
(2019.07.12)

info

1  
  0
głupi zawsze uważa się za mądrego co potwierdza twój przypadek
(2019.07.12)

info

0  
  0