UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżdżących pijaków trzeba tępić i obojętne jest to, czy to będzie straż graniczna czy też policja a nawet zwykły przygodny obywatel. Bezwzględnie eliminować takich z dróg i tyle !!!


Anuluj