UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżdżących pijaków trzeba tępić i obojętne jest to, czy to będzie straż graniczna czy też policja a nawet zwykły przygodny obywatel. Bezwzględnie eliminować takich z dróg i tyle !!!
Jeżdżących pijaków trzeba tępić i obojętne jest to, czy to będzie straż graniczna czy też policja a nawet zwykły przygodny obywatel. Bezwzględnie eliminować takich z dróg i tyle !!!