UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za. Szczególnie jeden taki straznik teksau z Elblaga, taki bladasz szuka ch. .. .ja do d. .. .py i gania wszystkich mysląc ze pracuje w drogówce. Jak cię już złapie na czyms to potrafi zawrócić za toba na ręcznym jak cie zobaczy. Raz idiota zajechał mi w nocy centralnie drogę na wylocie ze starego pola a jechałem załadowanym busem. Szkoda że z giwerą nie wyskoczył. Proponuję Panie Chuck Noris łapać kontrabandę


Anuluj