21
11.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nikt nie twierdzi że trzeba eliminować tylko tu jest aspekt do czego powołana jest SG. Wychodzi na to że równie dobrze mogliby uganiać się za staruszką sprzedającą rzodkiewkę na rynku bez zezwolenia bo to też nielegalne
(2019.07.12)

info

3  
  0
Może będzie lepiej jak skupisz się nad swoimi sprawami, bo raczej na twoim miejscu na inny temat lepiej bym się nie wypowiadał. Twoje pieprzenie nikomu nie przysporzy mądrości a wręcz przeciwnie, jedynie głupoty.
(2019.07.12)

info

0  
  2
Każdy sposób jest dobry, który będzie eliminował patologie z naszego otoczenia. Chyba nie trzeba mówić, że jest z tym coraz gorzej a nie lepiej. Dlatego uważam, że każdy sposób jest dobry, aby to uzdrowić !!!
(2019.07.12)

info

0  
  0
a gó. .o cię to obchodzi
(2019.07.12)

info

0  
  0
Widzisz, dałeś sobie prawidłową odpowiedz. .. ." a gó. .o cię to obchodzi " - I tak trzymać dalej !!!
(2019.07.12)

info

0  
  0
nie widzę, raczej ty masz g. .o do gadania czy ktoś będzie komentował czy nie.
(2019.07.12)

info

0  
  0
obce wojska przywita obrona terytorialna na pierwsze danie
(2019.07.12)

info

1  
  0
szczotki od kibla się chwyć jak nie wiesz czego się trzymać
(2019.07.12)

info

0  
  0
Najpierw pisałeś o gó. nie a teraz piszesz o szczotce od kibla. .. i po tym widać, co masz w tej du. .ej głowie.
(2019.07.13)

info

0  
  0
Ruscy to mogą sobie wchodzić do Gruzji, albo wraku Kurska, i innych swoich zlomów, a nie do Polski.
(2019.07.14)