Wybrany wątek opinii
Ruskie wycieli połacie lasu przy granicy żeby czołgi i sprzęt ciężki wszedł w Polskę jak w masło a oni za skuterami się uganiają. Ciekawe czy przed SPECNAZem też będą strugać ważniaka bo podejrzewam że na samą myśl już w gaciach gęsta, brązowa maź płynie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Do Gościa powyżej - Mężczyzna po spożyciu alkoholu, zabrał kolegę na skuter - Czy to coś ci mówi ????? Nie bądź taki mądry jak w rzeczywistości jesteś !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Ruscy to mogą sobie wchodzić do Gruzji, albo wraku Kurska, i innych swoich zlomów, a nie do Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Dokładnie tak ! No ewentualnie mogą Putinowi wejść w du. ę i tylko tyle !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0