UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wsiach mają się dobrze, robią co chcą, dobrze, że mamy straż graniczną, bo na Policję to już w ogóle nie można liczyć !
Na wsiach mają się dobrze, robią co chcą, dobrze, że mamy straż graniczną, bo na Policję to już w ogóle nie można liczyć !