Pijana matka z 7-miesięcznym dzieckiem

16
13.08.2015
Pijana matka z 7-miesięcznym dzieckiem
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 30-letnia Kamilę P. Kobieta ”opiekowała” się swoim 7-miesiecznym dzieckiem. Słowo opiekowała celowo jest w cudzysłowie, ponieważ 30-latka zamiast opieki, wręcz stwarzała zagrożenie dla swojego synka. Badanie alkotestem wykazało u niej 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialna matka została zatrzymana w policyjnym areszcie a dziecko trafiło do szpitala na badania.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 21 przy ul. Nowowiejskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która spaceruje chodnikiem, pchając przed sobą dziecięcy wózek. Kobieta ta zataczała się, a nawet przewróciła razem z wózkiem, w którym znajdowało się dziecko. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce spotkali się z agresją pijanej 30-latki. Po chwili doszedł do niej 25-letni konkubent, który przyprowadził jej drugie dziecko. Mężczyzna oświadczył, że na chwile zostawił swoją partnerkę z dzieckiem w wózku a sam poszedł z jej 10-letnim synem na zakupy. Policjanci zbadali alkotestem również konkubenta. Wynik badania to 2,32 promila. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Dwójka dzieci została przewieziona do szpitala na badania. Ich matka resztę wieczoru i noc spędziła w policyjnym areszcie. Dziś odpowie za niedopełnienie obowiązków opieki rodzicielskiej. O zaistniałej sytuacji zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ach te mamy
llllll (2015.08.13)

info

4  
  0
Wielki mi halo. Przypomnijcie sobie jak się Wami opiekowali rodzice na Waszych komuniach gdzie woda się lała litrami i siedzieliście w oparach dymu i wymiocin wujka Stasia
Kupers (2015.08.13)
chyba ty
(2015.08.13)
Brak słów.Jestem matką trójki dzieci i nigdy mi się nie zdarzyło żebym piła alkohol mając dzieci pod opieką!!!!W takich rodzinach odrazu powinni zabierać dzieci żeby nie popełniały tych samych błędów co "super"rodzice.Nóż w kieszeni mi się otwierać!!!
Kghuk (2015.08.13)

info

6  
  14
owszem moze sie zdarzalo byc z rodzicami na imprezce, ale zawsze jedno z rodziców trzymało formę zadowlalając sie jednym piwkiem najwyzej. Kupers ty jestes z jakiejs patologicznej rodziny chyba.
(2015.08.13)

info

10  
  5
Kghuk - i co, masz tą trójkę dzieci, które kiedyś komuś zostały zabrane aby dać takim pustakom jak tobie zarobić? Teraz dostajesz na te dzieci kase ale chcesz jeszcze wiecej dlatego namawiasz do zabierania dzieci rodzicom? Co z tego, ze nie pijesz jak masz pusty łeb (albo wręcz odwrotnie, moze dobrze dla siebie kombinujesz jak tu zarobic na czyimś nieszczęściu) - wszystko jest dla ludzi TYLKO Z UMIAREM - ta matka z artykułu na pewno mocno przesadziła i powinna ponieść konsekwencje ale to nie znaczy, że rodzice nie mogą nic wypić, bo takie hieny będą im zabierały dzieci (na pewno to będzie "w trosce" o dziecko).
aligator (2015.08.13)
Dla twojej wiedzy nie miał bym sumienia żeby wzbogacać się na nieszczęściu innych ludzi.a dzieci mam swoje XD i wychowuje je na dobrych ludzi
Kghuk (2015.08.13)
Dla twojej wiedzy nie miał bym sumienia żeby wzbogacać się na nieszczęściu innych ludzi.a dzieci mam swoje XD i wychowuje je na dobrych ludzi
Kghuk (2015.08.13)
Z całego serca współczuję za tam fatalne wspomnienia . Ja się na szczęście takimi nieograniczony pochwalić.
(2015.08.13)
do kupersa -jest mi ciebie żal. Nigdy nie widziałam moich rodziców nawet na lekkim rauszu. Uwierz mi, że kiedyś wiekszość ludzi piła alkohol, aby poczuć jego smak. Dzisiaj spożywa się "toto", aby zrobić z sibie" świnię". W wielu rodzinach alkohol jest dzisiaj artykułem pierwszej potrzeby, ważniejszym nawet od chleba.
babunia (2015.08.13)

info

6  
  4