A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zaj... miałeś dzieciństwo.... Takie samo chcesz przekazywać dalej? Patologia....
Rozwiązanie to odebraniem dzieci? to jest wyjście? Jesteś matką i takie rzeczy gadasz? Może raz im się zdarzyła taka wpadka! I od razu dzieci zabrać? Jakby się twoje dzieciaki czuły? Jako matka powinnaś być za matką i dawać inne rozwiązania-np. nadzór kuratorski żeby się to nei powtórzyło. Wstyd! Jako matka 3dzieci!Wstyd! Jak dzieci to przeżyją? Zastanawiałaś się nad tym? To jest rozwiązanie? Czy ty dziewczyno wiesz co się w domach dziecka dzieje? Czy uważasz, że dzieci zabrane od razu sie dostosują do obcego społeczeństwa? Matka to matka. Nieważne jakaby była to jest matka! I każde dziecko Ci to powie po latach.
Ludzie pomyślnie trochę zabranie dziecka to nie jest rozwiazanie? sama jestem mama i nigdy bym się nie dopuściła do takiego stanu. Ona szła z 7-mio miesięcznym dzieckiem przewróciła się z wózkiem a jak by to dziecko niefortunnie upadło to co by mogło się stać jeżeli jest nie odpowiedzialna to może żeby lepiej trafiło do normalnej rodziny pomyślnie o bezpieczeństwie dzieci. Matka to matka nie ważne jaka owszem ale nie która nie myśli o swoim własnym dziecku a jeżeli by okaleczyla malucha co by w przyszłości powiedziała "a sory szlam pijana i cie przewrocilam" kto by chciał knieć taka markę krtora nie myśli o nim
Zabrać dzieciątko głupiej matce i oddać wartościowym ludziom, którzy będą kochać i opiekować się jak należy:)
Co ty pierd. .. .. W du.. miałabym matkę chlejącą na umór. .
szkoda gadać, Nie można wrzucać do jednego worka tych którzy nie chcą zajmować się dziećmi i tych którzy zwrócili się do państwa o pomoc i to państwo postanowiło kaskę z unii wyżebrać.