Wybrany wątek opinii
Wielki mi halo. Przypomnijcie sobie jak się Wami opiekowali rodzice na Waszych komuniach gdzie woda się lała litrami i siedzieliście w oparach dymu i wymiocin wujka Stasia
Do moderacji
Odpowiedz
16
17
chyba ty
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Z całego serca współczuję za tam fatalne wspomnienia . Ja się na szczęście takimi nieograniczony pochwalić.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Zaj... miałeś dzieciństwo.... Takie samo chcesz przekazywać dalej? Patologia....
Do moderacji
Odpowiedz
2
2