Wybrany wątek opinii

Wielki mi halo. Przypomnijcie sobie jak się Wami opiekowali rodzice na Waszych komuniach gdzie woda się lała litrami i siedzieliście w oparach dymu i wymiocin wujka Stasia
Kupers (2015.08.13)
chyba ty
(2015.08.13)
Z całego serca współczuję za tam fatalne wspomnienia . Ja się na szczęście takimi nieograniczony pochwalić.
(2015.08.13)
Zaj... miałeś dzieciństwo.... Takie samo chcesz przekazywać dalej? Patologia....
A. M. (2015.08.13)
Powrót do komentarzy