UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brak słów.Jestem matką trójki dzieci i nigdy mi się nie zdarzyło żebym piła alkohol mając dzieci pod opieką!!!!W takich rodzinach odrazu powinni zabierać dzieci żeby nie popełniały tych samych błędów co "super"rodzice.Nóż w kieszeni mi się otwierać!!!
Kghuk