Nieszczęśliwa miłość ujrzy finał w sądzie
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 18-latka, który jest podejrzany o stalking na swojej byłej dziewczynie z liceum. Para była ze sobą 3 lata. Kiedy dziewczyna chciała zakończyć związek Maciej nie mógł się z tym pogodzić i zaczął ją nachodzić w domu. Śledził, telefonował i grozić samobójstwem. Dziewczyna i jej rodzice nie mogli dłużej wytrzymać tej sytuacji i poprosili policjantów z Elbląga o pomoc.