UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda chłopaka trochę. Biedak się zakochał, miał pewnie z nią plany na przyszłość, a jej sie pewnie nowego zachciało. ..

asdasdasdasd

Anuluj