UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda chłopaka trochę. Biedak się zakochał, miał pewnie z nią plany na przyszłość, a jej sie pewnie nowego zachciało. ..
asdasdasdasd
Szkoda chłopaka trochę. Biedak się zakochał, miał pewnie z nią plany na przyszłość, a jej sie pewnie nowego zachciało. ..
asdasdasdasd