UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po dłuższych związkach ludzie często nie mogą się pogodzić ze stratą kogoś bliskiego. Czasami jak jednej stronie zależy to warto próbować, ale jeśli definitywnie druga strona nie chce. To nic na siłę. Pozdrawiam :-)

zawada84