UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po dłuższych związkach ludzie często nie mogą się pogodzić ze stratą kogoś bliskiego. Czasami jak jednej stronie zależy to warto próbować, ale jeśli definitywnie druga strona nie chce. To nic na siłę. Pozdrawiam :-)

zawada84

Anuluj