UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po dłuższych związkach ludzie często nie mogą się pogodzić ze stratą kogoś bliskiego. Czasami jak jednej stronie zależy to warto próbować, ale jeśli definitywnie druga strona nie chce. To nic na siłę. Pozdrawiam :-)
zawada84