Miał przy sobie marihuanę

19
09.08.2018
Miał przy sobie marihuanę
fot. policja
23-letni mężczyzna poniesie konsekwencje za posiadanie przy sobie środka odurzającego. Policjanci znaleźli przy nim foliowe zawiniątko a w nim marihuanę. Mężczyźnie może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Sytuacja miała miejsce chwilę po północy przy ul. Kręgielnej w Elblągu. Tam policyjny patrol legitymował 23-letniego mężczyznę. W trakcie kontroli mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci sprawdzili, czy nie posiada on przedmiotów zabronionych.
   Okazało się, że w kieszeni spodni ma foliowe zawiniątko a w nim roślinny susz o charakterystycznym zapachu. Narkotykowy tester wykazał, że jest to marihuana. 23-latek został zatrzymany. Odpowie teraz za posiadanie środka odurzającego. Może mu za to grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przestańcie robić z ludzi, któzi nic nikomu złego nie zrobili, bandytów. 3 lata więzienia za stosunkowo niegroźną konopie. .. w cywilizowanych krajach za coś takiego jest góra mandat i do domu. .. góra. Nie ma poszkodowanego nie powinno byc przestępstwa. Zamiast represji i strachu (które nigdzie na świecie nie zdają egzaminu) - edukacja i profilatyka uzaleznień. Inaczej ja bym chciała za wódkę tez do trzech lat pozbawienia wolności. .. wódka to najgorszy narkotyk i powinien być zakazany!
szimurina (2018.08.09)

info

18  
  3
Miejsca by wam zabrakło jeśliby wwszystkich jaraczy marihuany chcieć wsadzić... zioło było jest i będzie palone. Najróżniejsze w paleniu marihuany jest policja i głupie panstwo. Jakbym byl policjantem wstyd mi by byli niszcZyć ludziom życie. Głupie paly
Qwertyyyy (2018.08.09)
A sąsiad w klatce obok pije denaturat... I nikogo to nie obchodzi... A tu dorosły facet ścigany jak AKowiec za okupacji , o co tutaj chodzi?
(2018.08.09)

info

9  
  2
w Iranie tak samo przesladują tylko za alkohol. .. wolałabym zeby alkohol był zakazany a konopie indyjskie dozwolone byłoby milej i sympatyczniej w naszym kraju. ..
szimurina (2018.08.09)

info

10  
  2
Napisze krótko Wziasc się za złodziei pedofilów i oszustów a nie za palaczy co oni komu zrobili zero krzywdy wyrządzają a dostają najbardziej po d... POLICJO weź się za prawdziwych bandytów
Mery mery 45 (2018.08.09)

info

8  
  3
Narkotykowe testery. .. to znaczy, że nie jest tak źle z wyposażeniem elbląskich policjantów. Panowie wykonują swoje obowiązki a jeśli komuś się to nie podoba to niech swoje pretensje kieruje do państwa.
(2018.08.09)
@Qwertyyyy - Sam jesteś głupią pała i do tego w mundurze
(2018.08.09)
każdy Niemiec tak mówił po 2 wojnie
(2018.08.09)
policyjne pachołki wykonują tylko rozkazy jak gestapo.
(2018.08.09)

info

4  
  3
wez sie puknij w ten pusty kask policja sama pali wiec niech sie wezma za konkretnych ludzi a nie palaczy marychy ps w d. byles I stolca widziales
merymery (2018.08.09)