UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miejsca by wam zabrakło jeśliby wwszystkich jaraczy marihuany chcieć wsadzić... zioło było jest i będzie palone. Najróżniejsze w paleniu marihuany jest policja i głupie panstwo. Jakbym byl policjantem wstyd mi by byli niszcZyć ludziom życie. Głupie paly
Qwertyyyy