Wybrany wątek opinii

Miejsca by wam zabrakło jeśliby wwszystkich jaraczy marihuany chcieć wsadzić... zioło było jest i będzie palone. Najróżniejsze w paleniu marihuany jest policja i głupie panstwo. Jakbym byl policjantem wstyd mi by byli niszcZyć ludziom życie. Głupie paly
Qwertyyyy (2018.08.09)
@Qwertyyyy - Sam jesteś głupią pała i do tego w mundurze
(2018.08.09)
Powrót do komentarzy