Wybrany wątek opinii
Miejsca by wam zabrakło jeśliby wwszystkich jaraczy marihuany chcieć wsadzić... zioło było jest i będzie palone. Najróżniejsze w paleniu marihuany jest policja i głupie panstwo. Jakbym byl policjantem wstyd mi by byli niszcZyć ludziom życie. Głupie paly
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@Qwertyyyy - Sam jesteś głupią pała i do tego w mundurze
Do moderacji
Odpowiedz
0
1