UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przestańcie robić z ludzi, któzi nic nikomu złego nie zrobili, bandytów. 3 lata więzienia za stosunkowo niegroźną konopie. .. w cywilizowanych krajach za coś takiego jest góra mandat i do domu. .. góra. Nie ma poszkodowanego nie powinno byc przestępstwa. Zamiast represji i strachu (które nigdzie na świecie nie zdają egzaminu) - edukacja i profilatyka uzaleznień. Inaczej ja bym chciała za wódkę tez do trzech lat pozbawienia wolności. .. wódka to najgorszy narkotyk i powinien być zakazany!
szimurina