19
09.08.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Dopalacze mają być traktowane w świetle polskiego prawa jak narkotyki" posiadanie morderczych dopalaczy na rowni z klejem w worku brawo pis
(2018.08.09)

info

4  
  0
Na głodzie Marychy piszą bo im dostawce zwineli
(2018.08.09)

info

1  
  5
A w Gruzjii i Kaliforni. .. ..
(2018.08.09)
Kupujac alkochol w celu jego spozycia,oplacamy roznego rodzaju podatki,z ktorych potem oplaca sie leczenie z alkocholizmu,skutki nie ktorych dzialan alkocholikow,natomiast kupujac I spozywajac maryche nie placi sie zadnych podatkow,Bo I jak skoro jest nielegalna w zwiazku z tym albo legalna I opodatkowana marycha,albo dalej nielegalna,ale ewent.leczenie za kase mamusi I tatusia,podobnie jak za szkody wyrzadzone podczas nacpania NP jazda samochodem,lub za wyrzadzenie innych szkod pod wplywem.
Zbyszek1 (2018.08.09)

info

1  
  0
Jak można zabronić korzystać z darów tej ziemi? To se rośnie ? To nie chemia ! Bóg to stworzył i to jest dozwolone, każdy kto się temu będzie sprzeciwiał zostanie pokarany surowo przez boga. ha ha ha a ja go będę zakopywał. ha ha ha
Grabarzyk (2018.08.09)

info

5  
  1
Trzymaj się. W Elblągu tylko Lechia!
LGFE (2018.08.10)

info

2  
  0
w Czechach a w Portugalii w Danii Holandii w UK w Niemczech Szwecji i Norwegii Szwajcarii Urugwaju USA Kanadzie Izraelu Gruzji i innych cywilizowanych krajach. ..
(2018.08.10)
Wy jesteście kreatynami 3 lata za grama nie no paranoja haha haha
JP (2018.08.12)

info

1  
  0
Je**c grubasa !!!! przypałowiec...
anonymous (2018.08.12)

info

0  
  0