A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Dopalacze mają być traktowane w świetle polskiego prawa jak narkotyki" posiadanie morderczych dopalaczy na rowni z klejem w worku brawo pis
Na głodzie Marychy piszą bo im dostawce zwineli
A w Gruzjii i Kaliforni. .. ..
Kupujac alkochol w celu jego spozycia,oplacamy roznego rodzaju podatki,z ktorych potem oplaca sie leczenie z alkocholizmu,skutki nie ktorych dzialan alkocholikow,natomiast kupujac I spozywajac maryche nie placi sie zadnych podatkow,Bo I jak skoro jest nielegalna w zwiazku z tym albo legalna I opodatkowana marycha,albo dalej nielegalna,ale ewent.leczenie za kase mamusi I tatusia,podobnie jak za szkody wyrzadzone podczas nacpania NP jazda samochodem,lub za wyrzadzenie innych szkod pod wplywem.
Jak można zabronić korzystać z darów tej ziemi? To se rośnie ? To nie chemia ! Bóg to stworzył i to jest dozwolone, każdy kto się temu będzie sprzeciwiał zostanie pokarany surowo przez boga. ha ha ha a ja go będę zakopywał. ha ha ha
Trzymaj się. W Elblągu tylko Lechia!
w Czechach a w Portugalii w Danii Holandii w UK w Niemczech Szwecji i Norwegii Szwajcarii Urugwaju USA Kanadzie Izraelu Gruzji i innych cywilizowanych krajach. ..
Wy jesteście kreatynami 3 lata za grama nie no paranoja haha haha
Je**c grubasa !!!! przypałowiec...