UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Napisze krótko Wziasc się za złodziei pedofilów i oszustów a nie za palaczy co oni komu zrobili zero krzywdy wyrządzają a dostają najbardziej po d... POLICJO weź się za prawdziwych bandytów

Mery mery 45

Anuluj