Miał dwa promile i rewolwer za paskiem

16
02.08.2019
Miał dwa promile i rewolwer za paskiem
fot. policja
46-letni mężczyzna, który został wczoraj (1 sierpnia) zatrzymany do kontroli drogowej, odpowie za posiadanie broni, jazdę w stanie nietrzeźwym i wykroczenia drogowe. Był kompletnie pijany. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zabezpieczyli przy nim rewolwer gazowy. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj (1 sierpnia) w miejscowości Komoro Żuławskie patrol drogówki zatrzymał do kontroli starego opla kadeta. Kierowca bełkotał i pachniał alkoholem. Policjanci zauważyli rewolwer, który miał schowany za paskiem spodni. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Okazało się, że to broń gazowa bez pozwolenia. Przy podejrzanym zabezpieczono jeszcze 11 nabojów gazowych. Badanie na obecność alkoholu w organizmie wykazało u niego ponad 2 promile. Polak, mieszkający na stałe w Niemczech, trafił do policyjnego aresztu. Samochód, który się poruszał, miał tablice rejestracyjne od volkswagena transportera. Pod nadzorem prokuratury policjanci wyjaśniają sprawę 46-latka. Opel, którym się poruszał, został zabezpieczony do sprawy. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jakie miasto tacy gangsterzy
klikli (2019.08.03)

info

2  
  0
Emigrant z państwa islamu i Angeli... Wypuśccie go ponieważ on myślał że w PL jest jak w germaniji bez broni lepiej na ulicę nie wychodzić a co dopiero prowadzić taka bryke... A tak na poważnie patrzcie jakie pierwotniaki mieszkają w rajchu bo to przecież Niemiec nie Polak
Bhima3331 (2019.08.03)
No i co z tego?
(2019.08.04)

info

1  
  3
A Polacy wciąż mają zakaz posiadania broni do obrony własnej! Skandal!!!! Projekt leży. W szufladzie w Sejmie. .. .. PiS nie chce aby Polacy byli wolnymi ludźmi i czuli się bezpiecznie
(2019.08.04)
Jestem za dostępem do broni dla uczciwych Polaków!!
(2019.08.04)

info

8  
  8
@Bhima3331 - Może to co piszesz brzmi niewiarygodnie, ale rzeczywiście teraz w Niemczech jest super niebezpiecznie przez tych emigrantów.
(2019.08.04)
w kraju w którym jest tyle nienawiści nie może być dostępu do broni !
(2019.08.04)
Co ma nienawisc do broni
223532 (2019.08.04)
Czy Polacy będą bezpieczni mając broń? Ty chyba człowieku nie wiesz co piszesz!!!! dopiero by sąsiad sąsiada wystrzelał!!!z byle powodu????
Gonia16 (2019.08.04)
"Bełkotał i pachniał alkoholem". Jak ruski oficer.
J71+1 (2019.08.04)

info

2  
  0