Miał dwa promile i rewolwer za paskiem
fot. policja
46-letni mężczyzna, który został wczoraj (1 sierpnia) zatrzymany do kontroli drogowej, odpowie za posiadanie broni, jazdę w stanie nietrzeźwym i wykroczenia drogowe. Był kompletnie pijany. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zabezpieczyli przy nim rewolwer gazowy. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.