UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Emigrant z państwa islamu i Angeli... Wypuśccie go ponieważ on myślał że w PL jest jak w germaniji bez broni lepiej na ulicę nie wychodzić a co dopiero prowadzić taka bryke... A tak na poważnie patrzcie jakie pierwotniaki mieszkają w rajchu bo to przecież Niemiec nie Polak

Bhima3331

Anuluj