UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bhima3331 - Może to co piszesz brzmi niewiarygodnie, ale rzeczywiście teraz w Niemczech jest super niebezpiecznie przez tych emigrantów.


Anuluj