UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bhima3331 - Może to co piszesz brzmi niewiarygodnie, ale rzeczywiście teraz w Niemczech jest super niebezpiecznie przez tych emigrantów.
@Bhima3331 - Może to co piszesz brzmi niewiarygodnie, ale rzeczywiście teraz w Niemczech jest super niebezpiecznie przez tych emigrantów.