UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Emigrant z państwa islamu i Angeli... Wypuśccie go ponieważ on myślał że w PL jest jak w germaniji bez broni lepiej na ulicę nie wychodzić a co dopiero prowadzić taka bryke... A tak na poważnie patrzcie jakie pierwotniaki mieszkają w rajchu bo to przecież Niemiec nie Polak

Bhima3331